ZespółHarry Edward Styles - urodził się 1 lutego 1994 w Holmes ChapelCheshire, Wielka Brytania. Był uczniem Holmes Chapel Comprehensive School. Styles był wokalistą w zespole White Eskimo w składzie: gitarzysta Haydn Morris, basista Nick Clough i perkusista Will Sweeney. Ma starszą siostrę Gemmę. W związku z Taylor Swift. 
Zayn Javadd Malik - urodził się 12 stycznia 1993 w BradfordWest Yorkshire, Wielka Brytania. Ma trzy siostry: Doniyę, Waliyhę i Safaa'ę. Ma pakistańskie pochodzenie. Zayn jest muzułmaninem. Był uczniem Tong High School. Jest w związku z Perrie Edwards.

Liam James Payne - urodził się 29 sierpnia 1993 w WolverhamptonWest Midlands, Wielka Brytania. Ma dwie starsze siostry: Ruth i Nicolę. Był studentem City of Wolverhampton College. W związku z Danielle Peazer.

Niall James Horan -urodził się 13 września 1993 w MullingarHrabstwo Westmeath, Irlandia. Ma starszego brata Greg'a. Był uczniem Coláiste Mhuire, chłopców CBS szkoły średniej. Niall gra na gitarze
Louis William Tomlinson - urodził się 24 grudnia 1991 w DoncasterSouth Yorkshire, Wielka Brytania. Był studentem Hall Cross School, a wcześniej uczęszczał do School Hayfield. Ma pięć przybranych, młodszych sióstr: od strony ojca: Georgia Austin; a od strony matki: Charlotte , Félicité i siostry bliźniaczki Daisy i Phoebe Tomlinson. Jest w zawiazku z Eleanor Calder.
One Direction – brytyjsko-irlandzki boysband. W jego skład wchodzą Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson, Zayn Malik i Niall Horan. W VII brytyjskiej edycji programu X Factor zajęli trzecie miejsce. Grupa podpisała kontrakt z wytwórnią Syco MusicDebiutancki singiel One Direction "What Makes You Beautiful" został wydany 11 sierpnia 2011 roku. Singiel zadebiutował na UK Singles Chart jako numer pierwszy 18 września 2011 roku i stał się najszybciej sprzedającym się singlem roku ze sprzedanymi 153 965 kopiami.


5 komentarzy:

 1. Zmień profil Liama, dane o związku są już nieaktualne.

  OdpowiedzUsuń
 2. zejn pojećdo polski

  OdpowiedzUsuń
 3. Harry nie chodził i nie chodzi z Taylor -,- Proszę Zmień :( To jest już nie aktywne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Harry chodził z Taylor ale zerwali ;_;

   Usuń